BİR İLETİŞİM DEHASI GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

“Bir İletişim Dehası Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK”

Başlıkta adını okuduğunuz eser, farklı bir bakış açısı ile çocukluğundan ölümüne kadar M. Kemal Atatürk’ü iletişim yönü ile işler. Kitapta, her yaşta insanlarımızın hiç bilmediği duymadığı konuları bulup okuyacak ve kendinizi farklı hissedeceksiniz.

“ Bir iletişim Dehası Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK” adlı bu eserde, bilinenlerin dışında bilmediğimiz, duymadığımız bilgiler olduğu gibi, Mustafa Kemal ATATÜRK’ün iletişim konusuna ne kadar önem verdiğini, iletişim kanallarını nasıl kurduğunu, mevcutları nasıl mahirane bir şekilde kullandığını, sabır ve metanetle, bire bir gruplar hâlinde, genel toplantılarda, meydanlarda, camilerde, vatanın içinde bulunduğu durumu anlatarak, kamuoyunu düşünceleri doğrultusunda anlatarak, nasıl oluşturduğunu, yaptığı ve yapmaya çalıştığı işlerin, yasal çerçeveler içinde olmasına özen gösterdiğini, toplumsal ve evrensel değerler karşı çok duyarlı davrandığını, ülkemiz adına almak istediği kararları kongreler döneminde ve Büyük Millet Meclisi çalışmalarında, üyelerin onayına sunup kabul ettirdikten sonra, icraya koyduğunu, olayların akışına göre zamanlamaya çok dikkat ettiğini, Çanakkale’de can veren Anzaklar için annelerine hitaben söylediği veciz sözün emsalsiz bir iletişim mesajı olduğunu, öğrencilik yıllarından ölümüne kadar yaşanan süreçte,Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün iletişimi ne kadar önemseyip titizlikle kullanıp değerlendirdiğini bu kitapta bulacaksınız. Kitap 13,7X 23 cm ebadında ve 320 sayfa.   08.02.2021 Hasan ŞİMŞEK Ataköy/İSTANBUL

Sipariş:   GSM: 0532 253 01 12

WhapsApp hattı. 0532 253 01 12

E-mail : Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İş Bankası Atrium Şubesi: 1137-0456533

Kargo dahil: 35,00 TL